7 Aralık 2010 Salı

DÜĞÜNÜMÜZ

4 Aralık 2010 Cumartesi akşamüstü Vedat Dalokay nikah salonunda katıldığımız nikah merasimi inanılmaz kalabalıktı, akşam ise bekarlığa mutlu bir son ile veda eden ve yeni bir başlangıca doğru yürüyen Nurcanımız'ın düğününde bir araya geldik.
Gelinimiz çok güzel olmuştu, gelinlik çok yakışmıştı. Davete kırmızı pabuçluların hepsi katılmıştı, özenle hazırlanan arkadaşlarımız çok şık ve hoş olmuşlardı.
Ayrıca düğünde uzun zamandır görmediğimiz arkadaşlarımızla karşılaşarak, hasret giderdik. Davetlilerin ve kırmızı pabuçluların çoğunluğu giysilerinde siyah rengi tercih etmişse de Nevidan ve Meliha kırmızı elbiseleriyle, Semra kırmızı ceketiyle, Ayşe, Medine, Meral, Nihal, Rabia ve Tülay ise kırmızı ojeleriyle geceye renk kattılar. Pistte Nevidan ve Erdoğan'ın, kenarda Nihal ile Kerem'in yaptıkları dansları müthişti.

Oyun havaları çalmaya başladığında bizlerde eşlik ederek, eğlendik. Özellikle düğünün sonlarına doğru misafirlerin (Nurcan'ımızın Karadenizli akrabalarının) tulum eşliğinde oynadıkları horon da görülmeye değerdi.
Nurcan ile Sinan'a sağlık, huzur ve başarı dolu mutlu bir yaşam diliyoruz. Hayırlısıyla darısı diğer bekarlarımızın başına olsun diyoruz......


Nihal-Kerem Sarpel çiftinden bir enstantane-tane tane

1 yorum:

  1. Harika bir iş çıkarmışsın Melihacım ellerine sağlık. Kokteyl düğün tadındaydı, enerji çok yüksekti.. Darısı tüm bekar kırmızı pabuçlara

    YanıtlaSil